Onze stichting heeft een nieuw inleverpunt mogen toevoegen waar je speelgoed, boekjes, puzzels etc kunt inleveren.

Jabeau Hairstyling is gevestigd aan de Pastoor Theelenstraat 3 in Kerkrade. Peggy Debets, eigenaresse van Jabeau, was meteen enthousiast toen we haar vroegen of ze ons wilde helpen door als inleverpunt te fungeren.

Peggy staat met haar kapsalon al jaren bekend als dé plek waar je voor een trendy kapsel terecht kunt. Zowel dames als heren kunnen bij Jabeau terecht en Peggy voorziet je graag van advies over een nieuw model, een nieuwe kleur of andere haar-gerelateerde vragen.

Jabeau Hairstyling werkt met een puntensysteem waarmee je spaart voor korting op je behandeling of op producten. Zo kun je ook thuis voordelig gebruik maken van professionele producten, voor een optimale conditie van je haar.

Wil je speelgoed inleveren bij Jabeau Hairstyling en ben je benieuwd naar de openingstijden? Neem een kijkje op de website van Jabeau of bel Peggy op nummer 045-5425929.